تبلیغات
بازار 313 - توهین محسن نامجو لعنت الله علیه به امام زمان علیه السلام

با كسب روز‌ی حلال پیش بسوی رستگاری

توهین محسن نامجو لعنت الله علیه به امام زمان علیه السلام

نویسنده :بازار 313
تاریخ:شنبه 25 شهریور 1391-03:46 ب.ظبعد از شاهین نجفی و مرتد شناخته شدن او حالا نوبت محسن نامجو خواننده وابسته به جریان فتنه است که بدین وسیله خودش را مطرح کند. اصلا مشخص نیست چرا این خواننده های از رده خارج برای مطرح کردن خود به اعتقادات مذهبی مسلمین حمله می کنند ؟ او در آخرین کنسرتش و در رویکردی مشابه با شاهین نجفی به اعتقادات مذهبی شیعیان (امام زمان علیه السلام) توهینی بی شرمانه می کند تا روح بیمار و فکر علیلش را به طور کامل به نمایش و قضاوت عموم ایرانیان مسلمان بگذارد.

در رساله توضیح المسائل حضرت امام خمینی (ره) ، آورده شده:

" كافر"

مسأله 106- كافر یعنى كسى كه منكر خدا است، یا براى خدا شریك قرار می‏دهد، یا پیغمبرى حضرت خاتم الانبیاء محمد بن عبد اللَّه صلى الله علیه و آله و سلم را قبول ندارد، نجس است. و همچنین است اگر در یكى از اینها شك داشته باشد. و نیز كسى كه ضرورى دین یعنى چیزى را كه مثل نماز و روزه مسلمانان جزء دین اسلام می‏دانند منكر شود چنانچه بداند آن چیز ضرورى دین است، و انكار آن چیز برگردد به انكار خدا یا توحید یا نبوت، نجس میباشد، و اگر نداند احتیاطاً باید از او اجتناب كرد، گرچه لازم نیست.

مسأله 110- اگر مسلمانى به یكى از دوازده امام دشنام دهد، یا با آنان دشمنى داشته باشد، نجس است.

از این مسئله نتیجه گرفته میشود باز در اثر تلاشهای شیطان ،
به تعداد كافران و مرتدین از درگاه امن لا اله الا الله اضافه شد
.محسن نامجو ۴ سال قبل به خاطر توهین به قرآن از مردم مسلمان ایران عذرخواهی کرده بود
ندامت‌نامه و عذرخواهی «محسن نامجو» از مردم ایران
گروه هنر: «محسن نامجو» خواننده در نامه‌ای که نسخه‌ای از آن در اختیار خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا) قرار گرفت، از تمامی ملت ایران برای انتشار قطعه موسیقی‌اش که در آن به قرآن توهین شده عذرخواهی کرد.
به گزارش خبرگزاری قرآنی ایران(ایکنا)، محسن نامجو خواننده معاصر که چندی پیش در قطعاتی موسیقایی آیات قرآن را نیز خوانده بود و این عمل او به شکایت عباس سلیمی قاری و پیشکسوت قرآنی و همچنین اعتراض جامعه قرآنی منجر شده بود، امروز در نامه‌ای که از سوی مشاور مطبوعاتی او در اختیار خبرگزاری قرآنی ایران قرار گرفت، از ملت ایران عذرخواهی کرده و نکاتی را نیز متذکر شده است.
ابتدای این نامه بدین شرح است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
بنده، محسن نامجو، طی این نامه بدون ذکر هیچ مقدمه‌ای بابت تبعات اجتماعی که تجربه شخصی و خصوصی‌ام این‌گونه در پی داشته، به طریق زیر رسما عذرخواهی می‌کنم:
۱٫ ابتدا از وجود مبارک و مقدس مادرم، که اولین معلم قرآن من در سنین کودکی بود و خوشبختانه هیچگاه قطعه موردنظر را نشنیده است تا برای همیشه از من ناامید شود.
۲٫ از تمام مراجع عظام و بزرگان دینی کشورم که می‌دانم از مدتی پیش توسط عده‌ای از غرض‌ورزان CD بنده به سمع و نظرشان رسیده است و خاطرشان را آزرده کرده است.
۳٫ رسمی‌ترین عذرخواهی من از تمام ملت مسلمان، به‌ ویژه در کشور عزیزم ایران می‌باشد.
 ...

اما دوباره دست به توهین و جسارت زده و اینبار امام زمان و اعتقادات مردم ایران به امامشان را با جسارتی نا بخشیدنی در قالب موسیقی با نام سیزده/هشت انتشار كرده كه اینبار دیگر بخششی در كار نیست.

حكم مرتد همان حكمیست كه حضرت امام(ره) و سایر مراجع تقلید عظام درباره سلمان رشدی داده اند.

والسلام علی من التّبع الهدی


تمام حقوق این سایت مربوط به سامانه پیامک کوتاه انصارالمهدی تبریز می باشد